Správa sítí

 • správa sítí v menších nebo středních firmách, školách, městských nebo obecních úřadech
 • odvirování
 • kamerové sytémy
 • řezaná reklama - polepy aut a výloh (plotrová grafika)
 • správa sítě
 • Službami v oblasti správy sítí se zabýváme již několik let. Hlavní důraz je především kladen na spolehlivost, profesionalitu a individuální přístup. V dnešní době se pro správu informačních technologii využívá zejména externích firem (outsourcing). Našimi hlavnimi zákazniky jsou zpravidla malé a střední firmy, které si nemohou dovolit zaměstnat správce sítě, ale zároveň potřebují někoho kdo by se jejich síť staral. Dalšími zakazníky jsou státní instituce jako obecní a městské úřady, základní školy atd. Zde máme rozsáhlé zkušenosti s instalací kontakních míst CZECHPOINT, zřizovaní a prodlužování elektronického podpisu. Takže už nemusíte číst dlouhé manuály a návody a ztácet tak drahocenný čas, ale vše řešíme za vás a vy se můžete plně věnovat své práci.

Odvirování

 • V případě, že máte problémy s obtěžujícími programy, vyskakujícími okny, nevyžádanou reklamou, nebo máte podezření na zavirování vašeho počítače a nechcete riskovat odcizení osobních údajů, ztrátu důležitých dat (přihlašovací údaje do internetového bankovnictví, hesla k e-mailové schránce, firemní data atd...), zpomalení PC, je možné tuto havěť spolehlivě odstranit.

  V některých případech může být počítač natolik infikován, že jeho odvirování je časově náročné. V takovém případě po domluvě počítač odvážíme a odvirování provádíme u nás.

  Cena za odvirování není stanovena žádnou hodinovou sazbou, ale je jednotná 500Kč, ať máte počítač zavirován sebevíce. Takto máte cenu za odvirování zcela pod kontrolou.

  Po odvirování by měl být počítač zabezpečen pomocí kvalitního software. Jako základní prvek zabezpečení počítače by neměl chybět firewall ani antivirus. Dobré zkušenosti máme s antivirem NOD32 od firmy ESET.